Palírna na Waze konferenci!

05.07.2019

Československá Waze komunita mě pozvala na jejich konferenci. Příležitost, která se jen tak neopakuje! Neváhal jsem ani minutu.

Waze, podobně jako dashcam, má velmi silnou komunitu lidí, kteří se o něho starají a pravidelně se schází. Mimo to máme i jedno velké společné téma - doprava.

V přednášce jsem představil dashcam komunitu. Mluvil jsem o tom, co jsme zač a o co nám jde. Ukázal jsem kolik lidí nás sleduje, ukázal jsem moje magické tabulky. Mluvil jsem o rozdílech dashcamu kdysi a dnes, o jeho trendu a budoucnosti. Navázal jsem s výčtem top neřestí, jaké na silnicích můžeme potkat. Rozebrali jsme dotazník, který mi fanoušci vyplnili. Kolik % mých fanoušků používá Waze, co na něm milují a naopak nesnáší. Přednášku jsem zakončil heslem: Jezděte bezpečně a předvídejte.

Palírník zachycen při činu!
Palírník zachycen při činu!

Bylo to super! Lidi poslouchali, smáli se, kladli otázky, tleskali. Je těžké připravit přednášku pro publikum, které dashcam z části zná a z části absolutně netuší, o čem je řeč. Avšak, povedlo se!

Palírna od teď spolupracuje s Wazem na maximum. Budeme hledat cesty, jak potenciál Wazu propojit s potenciálem dashcamu a jak to vyladit tak, aby to bylo maximálně přínosné pro všechny okolo! Protože Waze je budoucnost!

Díky všem, koho jsem tento víkend mohl poznat. Jste super lidi, moc jsem si to užil. Díky!


Na moji prezentaci se můžete podívat zde:


A nakonec pár fotek z Brna :)